מקפצים פנימה: חשבתם פעם להפוך למדריכי אירובי?

מתים כבר שיגיע ערב והשיעור “שלכם” במכון יתחיל? כנראה שאתם מכורים – ואם אתם מכורים לאירובי – למה שלא תקחו את התחביב לשלב הבא, תובילו קבוצה שלמה ותיהנו מהאדרנלין כל היום?

המכללה האקדמית בוינגייט פורסם: 30.01.2017

כשזה מגיע לשיעורי אירובי, קהל המשתתפים בדרך כלל מתחלק לשתי קבוצות עיקריות: אלה שהיום שלהם הרוס רק מהמחשבה שבערב מחכה להם שיעור ואלה שהשיעור הזה הוא הרגע שהם מחכים לו כל היום.  

>>ממהרים לשיעור? תחתכו למטה

האמת? הכל עניין של לעשות את ההתאמה הנכונה. מכוני הכושר וחדרי הסטודיו השונים מציעים שפע של אימוני כושר קבוצתיים, המאפשרים לכל אחד ואחת למצוא את סוג האימון שיתחברו אליו (אירובי דאנס/מדרגה/חיזוק הגוף/אינטרוולים/אימון מחזורי/ספינינג/קיקבוקס ועוד) ועוד. מגוון האביזרים הרחב והחדשני בתחום הכושר, מסייע בגיוון האימונים וסוגי האתגרים המוצבים בפני המתאמנים באימון (כדורים שונים/ רצועות/ משקולות/ קטלבלס/ גלילים ועוד ועוד).   אם כבר מצאתם את השיעור המתאים לכם, אתם חלק מהקבוצה השנייה, זו שלא רואה בשיעור האירובי מטלה מעיקה אלא הנאה אמיתית – אתם יודעים בדיוק על מה אנחנו מדברים:

השיעור מתחיל בלקיחת נשימה עמוקה יחד, הגוף מתחיל לזוז, כולם נעים יחד, הדופק מתחיל לעלות והאנרגיה שלכם מטפסת מהרגע הראשון. המוזיקה המלווה מעצימה את החוויה, הדופק מטפס מעלה והזיעה המבורכת מתחילה לשטוף את הגוף.   בתום האימון, הנשימה עוד מואצת והדופק יורד לאט – אבל הגוף מרחף כמו ב”היי”. תחושת סיפוק אדירה ממלאת אותנו. אימון איכותי ובמיוחד אימון בקבוצה, מביא אתו תחושות שגורמות לנו להתמכר אליו, להתגעגע אליו והכי חשוב – לרצות לעבור אותו שוב ושוב. התחושה הזאת מוכרת לכם? למה שלא תהפכו את האהבה הגדולה לכיוון חדש בחיים ובמקום לתפוס מקום ולהתאמן בשורה הראשונה עם יתר המכורים – פשוט תעברו לחזית ותהפכו למאמנים בעצמכם?   

המאמן הוא זה שסוחף אחריו את יתר המתאמנים, מהווה מקור להשראה וחיקוי, עומד בקדמת הסטודיו ואחראי על גופם של המתאמנים. עליו מוטל לגרום לתלמידים שלו להתמכר לתחושה ולהרגשה הטובה, ולהטמיע בהם את ההבנה שבאמצעות האימון הם ישפרו את איכות חייהם ומצבם הפיזי, הבריאותי, האסתטי וגם המנטלי.

אז למי מתאים להיות מדריך אירובי? לפני הכל, למכורים לספורט, כושר, ואירובי. גם בעלי רקע באימוני סטודיו, הרואים את עצמם מובילים קבוצה ישתלבו היטב.  

הקבלה לקורס היא מגיל 17 ועד 99, כאשר התעודה פותחת אפשרויות העסקה רבות, המתאימות כמקור הכנסה מתגמל מאוד כעבודה עיקרית, סטודנטיאלית ואף כעבודה שנייה. עד כמה מתגמל? לשם ההשוואה, מדריך סטודיו מרוויח בממוצע פי 4 מאשר שכר המינימום.  

נשמע לכם? קורס הכשרת מדריכי מחול אירובי (ע”פ דרישות מנהל הספורט), מהווה הכשרה בסיסית ומוכרת בחוק המאפשר לבוגריו לאמן בסטודיו בקבוצה בסוגי אימון שונים ומהווה תנאי קבלה בסיסי לכניסה להשתלמויות וקורסי המשך לאפשרויות אימון נוספות.  

רוצים לדעת עוד על קורס מדריכי אירובי? >> כנסו עכשיו לפרטים נוספים  

בקיצור:

• שיעורי האירובי המוצעים כיום במכוני הכושר מגוונים במיוחד ועושים שימוש בשפע אביזרים שמייעלים את השיעור
• מכורים לשיעורי אירובי השונים ולהיי שמגיע אחרי? כנראה שמצאתם את הפעילות המתאימה לכם.

• ואם כבר – למה שלא תנצלו את ההתלהבות ותהפכו בעצמכם למדריכי אירובי?
• מדובר בעבודה מתגמלת מקצועית וכספית, שיכולה לשמש כעבודה שנייה או כקריירה שלמה.
• מתאים לכם? הקליקו לפרטים נוספים

אין גלוטן יש הישגים?

מגמת ההימנעות מגלוטן ההולכת ומתרחבת הגיעה גם אל קהילת הספורטאים המקצועיים, הטוענים בתוקף לשיפור משמעותי בהישגיהם מאז החלו להימנע מהחלבון. אבל האם מדובר באמת מוחלטת? שורה תחתונה – חכו עם הפרידה הרשמית

ארוך ומשגע: מצטרפים לשיגעון המרתון

בזמן שרובנו עושים ספורט בעיקר כי אמרו לנו שזה בריא, או כדי להוריד כמה קילוגרמים, מסה ענקית של אנשים יוצאת כמה פעמים בשבוע לריצה במטרה ברורה: להתחיל ולסיים לפחות פעם אחת בחייהם מרתון אמיתי.

בגלל הרוח: למה לתרגל יוגה בהודו זה ה-דבר

אחרי זמן רב שעולמי בחדר הכושר היה צר כהליכון, אזרתי אומץ לבקש שיבנו לי תכנית אימון, ומאותו רגע חיי השתנו. התחלתי להרים משקולות. היופי בכושר, הוא שאפשר לראות וליהנות מהתקדמות תמידית, מה שהוסיף להתלהבות מהאפשרות לשדרג את עצמי שוב ושוב

Follow by Email
Facebook