פוסט

המכללה האקדמית בוינגייט פורסם: 27.11.2016

כותרת פוסט22/11/2016

ש: מה הסיפור עם אתגר מצדה? מה זה בכלל? ולמה שם ?

ת:ראשית כל מי אנחנו? אנחנו רצים כמו כל אחד ואחת, רצים עם נסיון ואהבה לריצה שתורמים מזמננו הפרטי ומרצנו להרמת אירוע ריצה שכולו תהילה לנופים הישראליים של כולנו .

לאחר “אתגר המכתשים” בדצמבר 2015 שהיה לטעמנו ירית פתיחה מוצלחת ו”אתגר הגולן” שהראה לנו שגם בצפון הרחוק יש ממה ליהנות וגם לימד אותנו הרבה ברמת ארגון, החלטנו לחזור בדצמבר הקרוב (יותר נכון ב16 לדצמבר הקרוב) לדרום והפעם לנוף של מדבר יהודה באזור מצדה, חווית הריצה בטבע הפראי שסובב את האתר הלאומי נראית לנו כזו שתשאיר אנשים עם חיוך של אושר לימים רבים לאחר האירוע .

גיא בהק

גיא בהק

ש: אז זה מירוץ? למה לצפות אם אני בא להשתתף?

ת: הכי חשוב להבין שזה לא מרוץ, זה אירוע ריצה של חברים שאהבת הריצה מאגדת אותם. אין ארגון רשמי, אין תחנות שתיה כל כמה ק”מ כנהוג במרוצים, אין מדידת זמנים.

מה כן יש? יש טבע, יש מדבר, יש מסלולים שברובם נעים על גבי סימון שבילים, שני מסלולים באורך 28 קמ האחד ו54 קמ השני. שניהם מיועדים למיטבי ריצה עם ניסיון בריצות ארוכות ועם הבנת שטח בסיסית (אין שילוט בשטח למעט הסימון של רשות שמורות הטבע והגנים ). אנחנו כן נתמוך ברצים בתחנה אחת לפחות מקצה לריענון, בה יהיו מעבר למים עוד דברים שלא פגשו המשתתפים בשום מירוץ וכן נהיה שם אתכם.

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

Follow by Email
Facebook